Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
163 900 €
320 560.54 лв.

(1 130 €, 2 210.09 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:13 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 113 пъти.
Площ:
145 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ТРИСТАЙНО ЖИЛИЩЕ С ОПЦИЯ ЗА ЧЕТИРИСТАЙНО, ГАРАЖ ЗА ДВЕ КОЛИ И МОРСКА ПАНОРАМА

Предлагаме функционален тристаен апартамент в отлична локация в кв. Аспарухово, съчетаващ удобство, простор и красива морска панорама.

Жилището разполага с практично разпределение и дава възможност за преустройство в четиристаен имот според нуждите на бъдещите собственици. Това го прави отличен избор както за семейно живеене, така и за дългосрочна инвестиция.

Голямо предимство е включеният двоен гараж рядко срещано удобство, което добавя реална стойност към имота.

Локацията осигурява бърз достъп до основни пътни артерии, магазини, спирки, училища и всички удобства за ежедневието, като същевременно предлага спокойствие и приятна жилищна среда.

Основни акценти:

морска панорама;
двоен гараж;
отлична локация в Аспарухово;
възможност за преустройство в четиристаен;
подходящ за живеене и инвестиция.

Имот с потенциал, гледка и удобство комбинация, която трудно се намира на пазара.

📞 За повече информация и огледи: 0882 00 58 58 - Стефан Георгиев

Степен на завършеност по БДС с предварително изведени тръбни пътища за климатични тела, с входни врати блиндирани, с PVC дограма, Ел. и ВиК инсталации и с възможност за завършване ДО КЛЮЧ на преференциални цени!!!
Снимките са примерни от предходна сграда на строителя!
Property Store - Магазин за Имоти извършва всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при преференциални условия от водещи банки в страната.