Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Възраждане 3
ЦИРКОВА ПЛОЩАДКА
151 000 €
295 330.33 лв.

(1 041 €, 2 036.02 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 13:27 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 994 пъти.
Площ:
145 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПАНОРАМА И ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА! ЮГОЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ОТЛИЧНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ!

Предлагаме тристаен апартамент в нова жилищна сграда с планирано въвеждане в експлоатация през 2026 г. Имотът се отличава с югозападно изложение, панорама, паркомясто в цената и много добро вътрешно разпределение, което го прави отличен избор както за живеене, така и за инвестиция.

Жилището разполага с входно антре, просторна дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет, килер/дрешник и тераса. Комбинацията от функционалност, светлина и добра площ създава усещане за комфорт и удобство в ежедневието.

Голямо предимство на офертата е включеното паркомясто в цената, което добавя реална стойност към имота.

📞 За повече информация и огледи 0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност по БДС с предварително изведени тръбни пътища за климатични тела, с входни врати блиндирани, с PVC дограма, Ел. и ВиК инсталации и с възможност за завършване ДО КЛЮЧ на преференциални цени!!!
Снимките са примерни за да придобиете по добра представа как ще бъде издаден имота!
Property Store - Магазин за Имоти извършва всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при преференциални условия от водещи банки в страната.