Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Левски 1
Сотира
104 900 €
205 166.57 лв.

(1 614 €, 3 156.71 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:46 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 42 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

НАЙ-НИСКА ЦЕНА ЗА РАЙОНА! ОПЦИЯ ЗА ПАРКОМЯСТО, ОТЛИЧЕН ИМОТ ЗА ЖИВЕЕНЕ ИЛИ ИНВЕСТИЦИЯ

Предлагаме апартамент на една от най-добрите цени в района, с функционално разпределение и възможност за закупуване на паркомясто.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на добрата локация, практичната квадратура и търсенето в района.

Отлично предложение за клиенти, които търсят реална стойност, добра цена и перспективен имот.

Основни предимства:
най-ниска цена за района опция за паркомясто подходящ за живеене отличен за инвестиция добър избор за отдаване под наем практично разпределение

За допълнителна информация и организиране на оглед:
0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност: БДС блиндирана входна врата, PVC дограма, изградени Ел. и ВиК инсталации, предварително изведени тръбни пътища за климатици и възможност за завършване до ключ по избор на клиента.

Property Store Магазин за Имоти съдейства за цялостното обслужване на сделката от юридически и технически проверки на имота до финализиране пред нотариус. Осигуряваме съдействие и при банково кредитиране с преференциални условия.