Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Бриз
160 000 €
312 932.80 лв.

(1 778 €, 3 477.47 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:36 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЮЖЕН, СВЕТЪЛ И ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ, ОПЦИЯ ЗА ПАРКОМЕСТА И ГАРАЖИ

Предлагаме двустаен апартамент с южно изложение, функционално разпределение и отлична локация.

Жилището се състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалет, тераса и маза.

Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. В сградата има възможност за закупуване на паркоместа и гаражи.

Предлагаме и други варианти на жилища в района:

2-стаен, 65 кв.м 101 000 евро южен, с морска панорама
2-стаен, 70 кв.м 145 000 евро южен, с морска панорама
3-стаен, 90 кв.м 133 000 евро южен, с двор
2-стаен, 55 кв.м 170 000 евро завършен до ключ, с морска панорама
3-стаен, 90 кв.м 195 000 евро южен, с морска панорама

За допълнителна информация и организиране на оглед:
0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност: БДС блиндирана входна врата, PVC дограма, изградени Ел. и ВиК инсталации, предварително изведени тръбни пътища за климатици и възможност за завършване до ключ по избор на клиента.

Property Store Магазин за Имоти съдейства за цялостното обслужване на сделката от юридически и технически проверки на имота до финализиране пред нотариус. Осигуряваме съдействие и при банково кредитиране с преференциални условия.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1b177866137619610

160 000 €
312 932.80 лв.
История на цената
(1 778 €, 3 477.47 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Бриз